Taşınabilir Seyyar AutoCAD

Taşınabilir Seyyar AutoCAD Atoudesk 2022 v.30.1.51 (x64)

AutoCAD Sistem Gereksinimleri

Dünyanın önde gelen 2D ve 3D CAD araçlarından olan bu ürün bir tasarım ve dokümantasyon yazılımıdır. Fcportables.com tarafından geliştirilmiştir. Özellikle güçlü ve esnek özelliklerini kullanarak çevrenizdeki dünyayı tasarlamanıza ve şekillendirmenize olanak tanır. Fikirlerinizi oluşturmak, görselleştirmek, belgelemek veya paylaşmak için ihtiyacınız olan tek şey bu program. Kurulum derdi yok, aktivasyon sorunu yok, bilgisayarda yer kaplamaz. Aynı zamanda söz konusu bu yazılım Lisanslı ve Ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına sunulmaktadır. İstediğiniz zaman tek tıklamayla açın, çiziminizi yapın ve ardından kapatın. Kısacası, flash belleğe atın, istediğiniz bilgisayardan istediğiniz an çalıştırın.

Taşınabilir Seyyar AutoCAD Atoudesk 2022 v.30.1.51 (x64)

Autodesk şirketine ait olan Autocad yazılımının taşınabilir versiyonu FC Portables tarafından geliştirilmiştir. Bu ürünün boyutu yaklaşık 1.6 GB’dir. Bu uygulama ile SolidWorks, Pro/ENGINEER, CATIA, Rhino veya NX gibi değişik formatları içe aktarmak mümkündür. AutoCAD aboneliğini destekleyen bu son teknolojik ürünü AutoCAD web ve mobil uygulamaları ile tüketiciler, dışarıda iken bile harika tasarımlar yapmak için hemen hemen tüm cihazlardan AutoCAD programına ulaşabileceklerdir.

Seyyar AutoCAD programının kurulumunu yapmak oldukça kolay ve basittir. Bundan dolayı, kurulumu kendiniz rahat ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak gene de ne olur ne olmaz diye bir video hazırlamak istedik.

AutoCAD 2022 Öğrenci Sürümü Kurulum Videosu için buraya tıklayın.