Gizlilik Politikası

Gizlilik İlkesi

Bu gizlilik ilkesi, burakboga.com tarafından bize verdiğiniz bilgilerin nasıl kullanılacağını ve korunacağını açıklar. Kişisel bilgilerinizin gizliliğini sağlayacağımıza söz veriyoruz. burakboga.com kullanarak bize vereceğiniz kişisel bilgilerin, yalnız bu gizlilik ilkesine uygun olarak kullanılacağından emin olabilirsiniz.

Kişisel Bilgilerin Kullanımı

İzniniz olmadıkça veya yasalar tarafından istenmedikçe kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflara satmayacağız veya kiralamayacağız. Verdiğiniz bilgileri bir hesap açmak, etkinliklerimize katılmak, haber duyuruları almak, belirli bazı hizmetleri kullanmak veya açık kaynaklı burakboga.com projesine başka bir şekilde katkıda bulunmak için kullanmıyoruz.

Ziyaretçiler

Çoğu web sitesi gibi burakboga.com sitesi de, tarayıcı türü, yeğlenen dil, yönlendiren site ve ziyaretçi isteklerinin tarih ve saati gibi, web tarayıcılarının ve sunucularının tipik olarak kullanıma sunduğu kişisel olmayan verileri toplar. burakboga.com sitesinin kişisel olmayan verileri toplama amacı, ziyaretçilerin burakboga.com sitesini nasıl kullandığını daha iyi anlamaktır. burakboga.com zaman zaman, kişisel kimlik belirleyicisi olmayan verileri, “web sitesinin kullanımındaki eğilimler” gibi raporlar halinde derleyerek yayınlayabilir.

burakboga.com İnternet iletişim kuralı (IP) adresleri gibi kişisel olarak tanımlayıcı olabilecek bilgiler toplar, ziyaretçilerini tanımlamak için IP adreslerini kullanmaz. Kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri kullandığı ve açıkladığı durumlar dışında bu bilgileri açıklamaz.

Gizlilik İlkesindeki Değişiklikler

Değişikliklerin çoğu küçük olabilse de, burakboga.com zaman zaman gizlilik politikasında değişiklikler yapabilir. Ziyaretçiler, gizlilik ilkesindeki değişikliklerin farkına varmaları için sık sık bu sayfaya yönlendirilir. Gizlilik ilkesinde yapılmış herhangi bir değişiklikten sonra bu siteyi kullanmayı sürdürmeniz, yapılan değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelir.