Solidworks için laptop önerisi 2022

Solidworks için laptop önerisi 2022
Solidworks için laptop önerisi 2022

Solidworks için laptop önerisi 2022 | Tasarımcılar ve mühendisler, dizüstü bilgisayarlarında günlük olarak çok sayıda ağır program çalıştırmak zorundadır, bunlardan biri de büyük olasılıkla Solidworks veya benzeri bir tasarım veya çizim programdır. Bu yazılım yirmi yılı aşkın bir süredir sektördedir ve Solidworks’ü sorunsuz ve verimli bir şekilde (ve herhangi bir çökme veya gecikme olmadan) çalıştırmak için harika bir bilgisayar gereklidir.

Çok çeşitli dizüstü bilgisayarlar, Solidworks kullanıcılarına iyi hizmet edecektir, ancak Solidworks yazılımını ve diğer CAD yazılımlarını çalıştırabilen bir dizüstü bilgisayarda gerçekte ne gerekir? Aslında birkaç özellik. Yeterli miktarda depolama alanı ve bir dizüstü bilgisayarın sahip olduğu birden çok çekirdek gibi ayrıntılar, grafik kartının ve HD ekranın ışın izlemeyi, işlemeleri ve diğer görüntüleri nasıl gösterdiğine kadar, programın ne kadar iyi çevrildiğini ve çalıştığını etkileyebilir.

Solidworks için En İyi Dizüstü Bilgisayar

Harika bir Solidworks dizüstü bilgisayarda, alıcılar harika grafikler, bol miktarda depolama alanı ve iyi pil ömrü ile birlikte inanılmaz performans ister.  İşte Solidworks yazılımını çalıştırırken tam da bunu yapabilen birkaç seçenek.

1. Solidworks ve Tasarım Çalışmaları için En İyi Dizüstü Bilgisayar: 11. Nesil Intel Core i7-11850H ile Dell Precision 5760 İş İstasyonu

2. Solidworks için En İyi Hafif İş İstasyonu Dizüstü Bilgisayarı: Dell XPS 13 Dokunmatik Ekranlı Dizüstü Bilgisayar

3. Solidworks için En İyi Pil Ömrü Dizüstü Bilgisayar: NVIDIA GeForce GTX ile Microsoft Surface Book 3

4. Solidworks Öğrencileri ve Yeni Başlayanlar için En İyi Dizüstü Bilgisayar: MSI Stealth 15M Dizüstü Oyun Bilgisayarı

5. Solidworks için En İyi Bütçeli Dizüstü Bilgisayar: Acer Aspire 5 İnce Dizüstü Bilgisayar

6. Solidworks’ü Çalıştırmak için En İyi İş İstasyonu Dizüstü Bilgisayar: Lenovo ThinkPad P1 Gen 3 Mobil İş İstasyonu

7. Solidworks ve Oyun için En İyi Dizüstü Bilgisayar: Acer Nitro 5 AN517-54-79L1 Dizüstü Oyun Bilgisayarı

Güçlü oyun dizüstü bilgisayarları ve daha ince, tanınmış dizüstü bilgisayarlardan yatırım iş istasyonu dizüstü bilgisayarlarına kadar her şey yukarıdaki en iyiler listemizde yer almaktadır. 

Bununla birlikte, bu en iyi modellere göz atmadan önce, özellikle Solidworks için sistem gereksinimleri açısından en iyi dizüstü bilgisayarların neye sahip olması gerektiğini ve yazılımın arkasındaki şirketin ne önerdiğini bilmek iyidir. Solidworks 2022 için sistem gereksinimleri.

Solidworks için laptop önerisi 2022