Plate ‘n’ Sheet Professional

Plate 'n' Sheet Professional
Plate 'n' Sheet Professional

Plate ‘n’ Sheet Professional; Boru, Silindir, Konik gibi çeşitli geometrik parçaların saç metal açınımlarını yapabileceğiniz harika bir mühendislik yazılımıdır. Bu program sayesinde işlerinizi oldukça kolaylaştıracak ve zamandan tassarruf edeceksiniz. Ayrıca oluşturduğunuz çizimleri AutoCAD ortamına da aktarmak mümkün. Metaller, Plastikler ve Yalıtım Endüstrilerinde yaygın olarak kullanılan şekiller için tasarlanan bu ürün bağımsız bir programdır, bundan dolayı herhangi bir ek yazılım gerektirmez. Desen düzenini yazdırıp çizdirebilirsiniz. DXF dosyası olarak bir CNC makinesine veya diğer CAD yazılımlarına aktarmak da mümkün.

Plate ‘n’ Sheet Pro v4

$795

  •  Kalıcı lisans, 1 defa ödemeyle ömür boyu kullanın.
  •  v4 sürüm içi güncellemeler ücretsizdir.
  •  Ek kullanılar $495 olarak fiyatlandırılır.
  •  KDV dahil edilmemiştir.

Plate ‘n’ Sheet Network

$895 / $495

  •  Kalıcı lisans, 1 defa ödemeyle ömür boyu kullanın.
  •  Ek kullanıcılar $495 olarak fiyatlandırılır.
  •  Ağa bağlı her kullanıcı $90
  •  KDV dahil edilmemiştir.

Plate ‘n’ Sheet Professional (c) ürününün telif hakkı Richard Stewart ve R & L CAD Services Pty Ltd, Queensland Avustralya’dır.
C. Gaunt Teknik Servisler
15 Bar House Lane
Utley
Keighley
BD20 6HA
İngiltere
Plate 'n' Sheet

Plate ‘n’ Sheet Sistem Gereksinimleri

Microsoft Windows (Windows 98SE, NT4, Windows 2000, Windows XP, Vista, Windows 7/8/10 32bit veya 64bit)

Plate n Sheet yazılımını yüklemek veya çalıştırmak için 50 Mb sabit disk alanı yeterlidir.

Yazıcının, Windows uyumlu sürücüler için Microsoft standardıyla uyumlu bir sürücüsü olması gerekmektedir.
Bazı eski kalem çiziciler ve bazı Çok işlevli (Faks-Tarayıcı-Fotokopi-vb) ürünler desteklenmez.

Hewlett Packard DesignJet serisi, bu yazılımın birçok müşterisi tarafından büyük kağıt boyutları yazdırmak için başarıyla kullanılmaktadır.

Desen küçük sayfalara ayrılabileceğinden ötürü ve aynı zamanda daha sonra plaka üzerine yerleştirilebileceğinden dolayı küçük (A4) bir lazer veya mürekkep püskürtmeli yazıcı kullanmak önemlidir.

Özetlemek gerekirse, bu makalemizde Plate ‘n’ Sheet ürünü hakkında bilgi verdik. Son olarak, eğer bu yazılımı kullanmaktan keyif aldıysanız size mükemmel bir program tavsiyemiz daha var, bir Android uygulaması: Flat Pattern. Cep telefonunuza indirip kullanabileceğiniz harika bir uygulama olduğunu düşünüyoruz. Denedikten sonra bize kesinlikle hak vereceksiniz.Aynı zamanda Flat Pattern Bend Calculator Uygulaması hakkında bir yazı kaleme aldık. Ayrıca bu uygulamanın kullanımı hakkında da bir video paylaştık. Söz konusu yazıyı okumak ve videoyu izlemek için buraya tıklayın.