Flat Pattern Bend Calculator Uygulaması

Flat Pattern Bend Calculator, Basınçlı kap imalatı, proses ekipmanı imalatı, kaynak borulama, yalıtım, kanal, ağır ekipman imalatı, depolama tankı, karıştırıcılar, mekanik ekipman, yapılar, endüstriyel imalat, ısı eşanjörleri vb. alanlarda çalışanlar için yapılmış bir cep telefonu uygulamasıdır.

Özellikle sık sık saç matel açımlarını yapmanızı gerektirecek bir işle uğraşıyor olabilirsiniz. Muhakkak işinizi yaparken kullandığınız özel araçlar, uygulamalar vardır. Ama bunların yanında başka programları da dahil etmeniz çok yararınıza olacaktır. Bu tür uygulamalar size iş hayatınızda farklı bakış açıları kazandıracaktır. Ayrıca bir sorunun çözümünü farklı yollardan bulmanın, kontrolünü sağlamanın kimseye zararı olmasa gerek. Öte yandan bu uygulamanın yanında size önerebileceğimiz yazılım daha var. Plate ‘n’ Sheet Professional programını duymamış olabilirsiniz. Fakat saç metal sektöründe özellikle de yurt dışında bu ürünü tercih edenler bulunmaktadır.

Geliştirici firma

flat.pattern.bend@gmail.com

Россия, Самарская обл.,

Gereken Android sürümü 4.1 ve sonrası

Boyut 3,4 MB

Özetlemek gerekirse, bu yazımızda Flat Pattern isimli bir android uygulamasından bahsettik. İşinizi gerçekten kolaylaştıracağınıza inandığımız bu uygulamayı telefonunuza indirip kullanmamak için bir neden yok açıkçası. Kullanımı ise oldukça sade ve anlaşılırdır. Görünüm ve arayüzü herhangi bir kafa karışıklığına yol açmayacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda, bu uygulamayı kullanırken sorun yaşamamanız adına, örnek bir uygulama üzerinden söz konusu yazılımı nasıl kullanabileceğinizden bahsettik. Eğer bu uygulama ile alakalı bir problem yaşarsanız bize bildirin lütfen. Bunun için Youtube Kanalındaki ilgili videonun yorumlar bölümüne yazmanız yeterlidir. Görüş ve düşüncelerinizi paylaşmanız bizi bu yolda yüreklendirecektir.