Hangi telefon alınmalı Eylül 2022?

Hangi telefon alınmalı Eylül 2022?
Hangi telefon alınmalı Eylül 2022?

Hangi telefon alınmalı Eylül 2022? | Samsung’un katlanır Z Fold 4’ü, Apple’ın iPhone 13’ü veya başka bir telefonu olsun, en iyinin en iyisini bir araya getirdik.

2022’de harika telefon sıkıntısı yok. En iyi telefonlar arasında iPhone 13 Pro, Pixel 6 Pro ve Samsung Galaxy S22 Ultra bulunur ve bir cihazda isteyebileceğiniz her şeyi sunarlar. Üst düzey performanstan güzel kameralara kadar en üst düzeydeler. Tabii ki, Samsung’un kıvrımlı ekrana sahip yeni Galaxy Z Fold 4’ü gibi göz alıcı özelliklere sahip başka harika telefonlar da var. Bunlar oldukça pahalı olabilir, ancak paranız o kadar uzağa gitmiyorsa endişelenmeyin. Yeni Pixel 6A gibi daha uygun fiyatlı telefonlar harika özellikler, yüksek hızlı 4,5G bağlantısı ve daha uygun fiyatlar sunuyor. 

Akıllı telefon rekabetinin çokluğu, en büyük endişenizin bir AMOLED ekran, 4,5G veri veya bir kamera kırma olup olmadığına bakılmaksızın, bütçenize uygun fiyat ne olursa olsun harika seçenekler elde ettiğiniz anlamına gelir. 

En iyinin en iyisini bulmanıza yardımcı olmak için, 2022’de satın alınabilecek en iyi telefon seçimlerimizi bir araya getirdik. Bu listedeki her telefon, pil ömründen kamera performansına kadar kapsamlı bir şekilde incelendi ve test edildi.

1. Apple iPhone 13 Pro

 Apple iPhone 13 Pro

Her şeyiyle en iyi telefon

iPhone 13 Pro, Apple’ın ürettiği en iyi telefon ve incelememizde mükemmel bir puan aldı. Yeni akıllı telefon, 3x optik yakınlaştırmalı (iPhone 12’de 2x olan) üçüncü bir arka kamera, paslanmaz çelik gövde ve daha yumuşak kaydırma için 120 Hz’ye kadar yenileme hızlarına sahip bir ProMotion ekran ekliyor.

2. Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra

En iyi Android telefon

Samsung’un en yeni amiral gemisi süper telefonu Galaxy S22 Ultra, dörtlü arka kamera, büyük, canlı bir ekran ve Galaxy Note serisinden hatırlayabileceğiniz S Pen kalemi dahil olmak üzere etkileyici bir dizi özelliğe sahiptir. Yüksek bir fiyatı var, ancak en iyi Android telefonlardan birini arayanlarınız bunu listesinde bulundurmalı. 

3. Apple iPhone 13

Apple iPhone 13

En iyi günlük telefon

Standart iPhone 13, çoğu insan için güvenilir bir seçimdir. 6,1 inç ekrana ve iki mükemmel arka kameraya sahiptir. Apple, bu model için Apple iPhone 12’den daha uzun pil ömrü, gelişmiş kameralar ve daha iyi dayanıklılık sözü verdi. Pro’ya geçmemekle neyi özlüyorsunuz? 3x optik yakınlaştırmaya sahip üçüncü bir arka kamera ve daha yumuşak kaydırma için 120 Hz’ye kadar yenileme hızlarına sahip bir ProMotion ekran. Ucuz bir telefon değil, kesinlikle Pro kardeşlerden daha uygun fiyatlı bir amiral gemisi seçimi.

4. OnePlus 10 Pro

Daha düşük fiyatla yüksek performanslı amiral gemisi

OnePlus 10 Pro, kaygan tasarımı, güçlü performansı ve ana rakiplerini geride bırakan fiyat etiketi sayesinde incelememizde iyi bir puan aldı. Birkaç iyileştirmeye ihtiyacı var – en önemlisi, iyi ama harika olmayan kamera için – ancak bu amiral gemisi harika bir genel deneyim sunuyor. Arkadaşlarınızın iPhone’larından ve Galaxy telefonlarından biraz farklı olan üst düzey bir telefon peşindeyseniz, dikkate almanız gereken sağlam bir seçenek.

5. Google Piksel 6

Google Piksel 6

11 Bin TL altındaki en iyi Android telefon

599$’dan başlayan fiyatıyla Google Pixel 6, bu paraya alabileceğiniz en iyi Android telefon. Tasarım, güç, özellikler ve performans açısından Pixel 6, önceki model olan Pixel 5’ten büyük bir adım önde. Google’ın en yeni ve en iyi ürünü olan bu cihaz, gelişmiş kameralar, Android 12 ve şirketin şirket içi Tensor çipine sahip.

Hangi telefon alınmalı Eylül 2022?