Autodesk Maya 2022 Sistem Gereksinimleri

Autodesk Maya 2022 için Sistem Gereksinimleri aşağıda belirtilen şekilde olmalıdır. Bu kriterlerin altındaki teknik donanımlara sahip bir bilgisayarda Maya yazılımı kullanıcılarına sorun çıkartabilir. Özellikle karmaşık parçaların tasarımında, söz konusu bu gereksinimler kendisini oldukça güçlü bir şekilde hissettirecektir. Tasarımın keyfine varmak isteyen değerli okurlarımıza önerimiz, bu yazılım için aşağıdaki kriterleri karşılayan bir bilgisayar edinmeleridir.

Yazılım
İşletim sistemiMicrosoft® Windows® 10. Destek bilgileri için Autodesk’in Ürün Destek Yaşam Döngüsüne bakın.
Apple® macOS® 11.x, 10.15.x, 10.14.x, 10.13.x işletim sistemi
Linux® Red Hat® Enterprise 8.2, 7.6-7.9 WS işletim sistemi
Linux CentOS 8.2, 7.6-7.9 işletim sistemi
TarayıcıAutodesk, çevrimiçi ek içeriğe erişim için aşağıdaki web tarayıcılarının en son sürümünü önerir:
Apple Safari web tarayıcısı
Google Chrome web tarayıcısı
Microsoft Edge web tarayıcısı
Mozilla® Firefox® web tarayıcısı

UYARI: VMware uygulaması ağ tabanlıdır ve VMware yazılım ürünleri için Autodesk Maya’nın performansı ağ performansına göre değişebilir. Yazılım, VMware uygulamasını içermez ve Autodesk, VMware uygulamasıyla ilgili sorunlar için doğrudan destek sağlamaz. Kullanıcılar, VMware uygulamasının satın alınması ve çalıştırılmasıyla ilgili sorular için doğrudan VMware ile iletişime geçmelidir.

Donanım
İşlemciSSE4.2 komut setli 64 bit Intel® veya AMD® çok çekirdekli işlemci
M serisi çipli Apple Mac modelleri Rosetta 2 modunda desteklenir
Veri deposu8 GB RAM (16 GB veya daha fazlası önerilir)
Disk alanıKurulum için 6 GB boş disk alanı
İşaretleme aygıtıÜç düğmeli fare

NOT: Tüm Autodesk ürün teklifleri sanallaştırılamaz. Bir ürünü yalnızca, o ürüne erişiminizi ve onu kullanımınızı yöneten geçerli hüküm ve koşulların sanallaştırmaya açıkça izin vermesi durumunda sanallaştırabilirsiniz. Sanallaştırmaya izin verildiğinde, geçerli hüküm ve koşullarda belirtilen tüm koşullar ve sınırlamalar geçerlidir. Autodesk, ürünlerin sanallaştırılmış ortamlarda kullanımına ilişkin bilgileri kullanıma sunabilir. Bu tür bilgiler yalnızca size kolaylık sağlamak amacıyla, “olduğu gibi” sunulur ve hatalar, yanlışlıklar içerebilir veya eksik olabilir. Autodesk, herhangi bir ürünün herhangi bir sanallaştırma ortamında veya herhangi bir sanallaştırma teknolojisiyle kullanımına ilişkin hiçbir beyanda bulunmaz, garanti vermez veya başka vaatlerde bulunmaz. Sanallaştırma yetkiniz varsa ve bunu yapmayı seçerseniz, bu tür kullanımla ilgili aşağıdakiler dahil tüm riskleri üstlenirsiniz: ancak ürün ile üçüncü taraf sanallaştırma teknolojisi ve/veya sanallaştırma ortamınız arasındaki uyumsuzlukla sınırlı değildir.

Autodesk Maya 2022 yazılımı için Sistem Gereksinimleri bu şekilde olmalıdır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın