İkisi bir arada laptop tavsiyesi 2022

İkisi bir arada laptop tavsiyesi 2022 | En iyi ikisi bir arada dizüstü bilgisayarlar, benzeri olmayan çok yönlülük sunar. Surface Pro 8 gibi cihazlar, hareket halindeyken yazabileceğiniz ve gerektiğinde ekranı ayırabileceğiniz süper esnek bir çalışma ortamı sunar. Segment son zamanlarda büyüyor çünkü insanlar işin yapılmasında esnekliğe değer veriyor. En iyi ikisi bir arada dizüstü bilgisayarlar, boyut, ağırlık veya fiyatta önemli bir artış olmadan geleneksel bir dizüstü bilgisayardan daha fazlasını yapmanıza yardımcı olur.

En iyi ikisi bir arada  bilgisayarların çoğu, klavye ve izleme dörtgeninin ekranın arkasına doğru döndüğü 360 derecelik menteşelere sahip dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarlardır. Muhtemelen bir Windows veya Chrome işletim sistemi ile gelirler. Ayrılabilir bir klavyeye sahip, esasen Windows 10 veya Chrome OS tabletleri olan bazı mükemmel ikisi bir arada dizüstü bilgisayarlar vardır. Tablet olarak daha iyi çalışırlar, ancak dizüstü bilgisayar modunda hala iyidirler ve Microsoft’un Surface Pro 8 ve  Lenovo IdeaPad Flex 5 Chromebook gibi modelleri dahil ettik. İkisi bir arada modelin her iki stili de dokunmatik ekranlara sahiptir ve tipik olarak kalem girişini destekler. Çoğu ayrıca bir kulaklık jakı ve arkadan aydınlatmalı klavye içerir.

Ve yalnızca ayrılabilir bir tablet ve bir dizüstü bilgisayar olarak hibrit bir cihaz düşünüyorsanız, ikisi bir  arada cihazın  dikkate almamış olabileceğiniz diğer beş kullanımı burada. Bunlar, 2022’de satın alabileceğiniz en iyi ikisi bir arada dizüstü bilgisayarlar.

2022 İçin En İyi 2’si 1 Arada Dizüstü Bilgisayar

İster dizüstü bilgisayar ister tablet kullanın, burada ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılayacak seçenekler var.

1. Lenovo Yoga 9i Gen 7

En iyi 14 inç 2’si 1 arada bilgisayar $1,249.99

İkisi bir arada laptop tavsiyesi 2022

Lenovo, Yoga serisini 10 yıl önce Windows 8 ile piyasaya sürdü ve şimdi Windows 11 ile tasarımın esnekliği daha da iyi hale geldi. Şirketin amiral gemisi 14 inçlik Yoga 9i Gen 7, rahat, yuvarlak kenarlar ve ona çok çekirdekli bir performans artışı sağlayan 12. nesil Intel işlemcilerle güncellenmiş bir görünüme sahip. Güzel bir OLED ekran ve geliştirilmiş ses, onu iş, video konferanslar ve eğlence için mükemmel kılar. Lenovo, premium paketi tamamlamak için aktif bir kalem ve bir dizüstü bilgisayar kılıfı içerir. 

Güçlü hoparlörler, açıldığında avuç içi dayanaklarına biraz titreşim katıyor ve Lenovo, isteğe bağlı hizmetler ve yazılımlar için dizüstü bilgisayarı karmaşık hale getirdi. Ancak genel olarak, en yeni Yoga 9i, yenilecek ikisi bir arada dönüştürülebilir dizüstü bilgisayardır. Ne yazık ki, şu anda kullanılabilirliği sınırlıdır, bu nedenle  bir tane satın almak için beklemeniz gerekebilir.

2. Samsung Galaxy Book 2 Pro 360

En İyi 15,6 inç 2’si 1 Arada Bilgisayar $1,499.99

İkisi bir arada laptop tavsiyesi 2022

Samsung’un en yeni büyük ekran ikisi bir arada bilgisayarı, öncekinden çok farklı görünmüyor, ancak içeride, ona oldukça büyük bir çok çekirdekli performans artışı sağlayan yeni bir 12. nesil Intel işlemci var. Bununla birlikte, Samsung’un Pro 360’a yaptığı diğer daha küçük güncellemeler, genel deneyimi iyileştirerek onu şu anda mevcut olan en iyi ikisi bir arada ürünlerden biri haline getiriyor. Ve başka Galaxy cihazlarınız varsa, bu kesinlikle elde edilecek ikisi bir arada cihazdır. 

3. HP Spectre x360 16

Tasarım için en iyi 2’si 1 arada bilgisayar $1,826.99

İkisi bir arada laptop tavsiyesi 2022

HP Spectre x360 16’nın adında “profesyonel” kelimesi yok ama bunu hak ediyor. Bu bir iş dizüstü bilgisayarı olmadığı için Intel vPro işlemci veya BT yönetim özellikleri bulamazsınız. Ancak üstün özellikleri, güzel OLED ekranı, güzel görünümü ve hızlı performansı, harika bir cihaz özelliklerine sahip çok yönlü bir dizüstü bilgisayar arayan herkes için mükemmel.

4. Microsoft Surface Pro 8

En iyi ayrılabilir 2’si 1 arada $860

İkisi bir arada laptop tavsiyesi 2022

Windows dizüstü bilgisayar olarak ikiye katlanan her şeyi yapan bir Windows tablet arıyorsanız, Surface Pro tüm doğru notları vurmaya devam ediyor. Microsoft, kısa süre önce daha büyük 13 inç ekrana, 11. nesil Intel Core işlemcilere ve iki Thunderbolt 4 USB-C bağlantı noktasına sahip Surface Pro 8 için elden  geçirdi. Surface Pro 7 şu an için hala indirimli ve Surface Pro 7 Plus adlı güncellenmiş bir sürüm seride kalacak, böylece klasik Pro tasarımını ancak yeni işlemcilerle elde edebileceksiniz.

5. Lenovo Chromebook Duet

En iyi ayrılabilir 2’si 1 arada Chromebook $249.00

İkisi bir arada laptop tavsiyesi 2022

Bu aslında ilk  Microsoft Surface Go’nun bir Chromebook sürümüdür. Go gibi, Chromebook Duet de çıkarılabilir klavyesi ve dokunmatik ekranı olan 10 inçlik bir tablettir. Microsoft’tan farklı olarak Lenovo, klavyeyi içerir. Ayrıca, 64 GB’lık bir sürüm için 279 dolardan veya 128 GB’lık bir depolama alanı için 299 dolardan başlayan fiyatlarla(yeni Go 2 dahil) Go’dan çok daha düşük maliyetlidir. Bu cihaz aslında daha küçük, ancak daha az güçlü bir Pixel Slate’dir ve bu, insanların bir Chromebook’un maliyetini beklediğine daha uygun bir fiyatla daha fazla insan için daha anlamlıdır.

Günlük Kullanım için Telefon | En İyi Akıllı Telefonlar