Bu Solidworks Kopyası Doğrulamayı Geçemedi Hatası

Bu solidworks kopyası doğrulamayı geçemedi. SOLIDWORKS’ün bu kopyasını kullanmaya devam ederseniz dosyaları kaydetme devre dışı bırakılır.

Kalpazanlık kurbanı olabilirsiniz. Bu kopyayı üçüncü bir taraftan aldıysanız, genellikle kötü amaçlı yazılım içerir. Kötü amaçlı yazılımlar makinenizi, kişisel bilgilerinizi veya şirketinizin mülkünü tehlikeye atabilir. Sorunu çözmek için lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geçin…

ÇÖZÜM

Bu hatayı çözmek için atmanız gereken adımlar aşağıdaki videoda gösterilmiştir. Bir sorunla karşılaşırsanız, videonun altındaki yorumlar bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu adımları attıktan sonra sorununuzun çözüleceğini düşünüyoruz. Bu içerik sizin için yararlı olduysa; videoyu beğenebilir, yorum yapabilir ve abone olabilirsiniz. Tasarım dolu mutlu bir yaşam diliyoruz.

Bu solidworks kopyası doğrulamayı geçemedi hatası

Ayrıca, Solidworks yazılımını kullanırken veya yüklerken karşılaşabileceğiniz olası hataları aşağıdaki oynatma listesinde bulmanız mümkündür.

Oynatma listesindeki videolara göz atın.

Son olarak, aşağıdaki makaleye de göz atabilirsiniz. Sizin için yararlı olacağını düşündüğümüz bazı kurulum hataları orada mevcuttur. Sorununuzun çözümü adına aşağıdaki hataların tek tek denemeniz önerilir. Böylece, Solidworks’ü sorunsuz bir şekilde çalıştırabileceksiniz.

Solidworks Lisans Hataları Bu makale şunları içerir:

  1. Solidworks standard için bir lisans sağlanamadı. Geçersiz (tutarsız) lisans anahtarı. (-8,544,0)
  2. SOLİDWORKS standard için bir lisans sağlanamadı. Lisans sunucusuna bağlanılamıyor. (-15, 10, 10061)
  3. Standart için bir lisans sağlanamadı. Lisans sunucusu bu sürümü desteklemiyor. (-21, 126, 0)
  4. Standart için bir lisans sağlanamadı. İstenilen tedarikçi daemonu kapalı (-97,121,0)