SOLIDWORKS’ten Türkiye’ye Özel Kampanya

SOLIDWORKS’ten Türkiye’ye Özel Kampanya | SOLIDWORKS® 2022’deki tüm yeni özellik geliştirmelerinden faydalanmak için bu tekliften yararlanabilirsiniz. Sınırlı bir süre için masaüstü lisanslarda herhangi 2 lisans alımınızda 2. Lisans %50 indirimli olacaktır.

SOLIDWORKS 2022, konseptten üretime kadar ürün geliştirme sürecinizi hızlandırmaya ve kolaylaştırmaya yardımcı olacak yüzlerce kullanıcı odaklı iyileştirmeler sunuyor.
SOLIDWORKS® 2022’deki yeni özelliklere şimdi kaçırılmayacak bir avantajla sahip olmak mümkündür. Kısa bir süre için SOLIDWORKS masaüstü lisans alımlarında ihtiyacınız olan 2. Lisans %50 indirimli olarak sunulmaktadır.

Kampanya Koşulları

SOLIDWORKS’ten Türkiye’ye Özel Kampanya | SOLIDWORKS® 2022’deki tüm yeni özellik geliştirmelerinden faydalanmak için bu tekliften yararlanabilirsiniz. Sınırlı bir süre için masaüstü lisanslarda herhangi 2 lisans alımınızda 2. Lisans %50 indirimli olacaktır. Kampanya sadece Türkiye’de, 12 Ekim 2021 tarihinden itibaren satın alınan lisanslarda geçerlidir. Başka bir kampanya veya indirim ile birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Başka kısıtlamalar uygulanabilir. SOLIDWORKS kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar. %50 indirim, fiyatı düşük olan ürünün yalnızca lisans bedeline uygulanacak olup ilk bakımlarda herhangi bir indirim yapılmayacaktır. Bakım süresi her iki lisans için de en az 12 ay olmalıdır. İki SOLIDWORKS Standard veya iki Draftsight siparişlerinde kampanya geçerli değildir. Eğitim ve research lisanslarında geçerli değildir.