SolidWorks Öğrenci ücretsiz mi?

SolidWorks Öğrenci lisansının bir parçası olarak, 60 öğrenci veya daha büyük sınıf mevcuduna sahip okullar ve üniversiteler, öğrencilere Premium lisans (Öğrenci Mühendisliği Kiti olarak da adlandırılır) için hak kazandırabilir. Bu, öğrencilerin SOLIDWORKS’ü doğrudan kişisel bilgisayarlarına kurmak için kullanabilecekleri bir SOLIDWORKS seri numarasıyla birlikte gelir ve genellikle ücretsizdir.

Not: Yalnızca Akademik Kullanım İçin: Öğrenci lisansı ile oluşturulan veya değiştirilen tüm dosyalar, ticari kullanım için değil, kalıcı olarak filigranlıdır.

Gerekli Şartları Sağlayan Okullar İçin Student Access Dahildir

SOLIDWORKS Student Access programı sayesinde, hayal gücünüzün ihtiyaç duyduğu her yerde ve her zaman programı size ait cihazlarda kullanmak üzere kendi lisansınıza sahip olabilirsiniz. Kurumunuzda SOLIDWORKS kullanılıyorsa muhtemelen ücretsiz lisans için uygunsunuz demektir!

Solidworks öğrenci lisansına nasıl erişebilirim?

Okulunuzda SOLIDWORKS varsa kişisel bilgisayarınız için ücretsiz bir öğrenci lisansı yükleyebilirsiniz. Bunlar, 60 veya daha fazla kullanıcısı olan okullara ücretsiz olarak sağlanmaktadır. İndirmeler eğitmeniniz aracılığıyla edinilebilir. Kurumunuz ile iletişime geçin.

Temel olarak Solidworks, Öğrenciler için ücretsiz değildir. Ancak ücretsiz olanı almaya uygun olup olmadığınızı kurumunuza sorabilirsiniz.

SOLIDWORKS Akademik Sertifika

Dünyanın her yerinde şirketler SOLIDWORKS deneyimini tercih ediyor. Bir sonraki adımı atma vakti geldiğinde önemli bir avantaja sahip olmanızı sağlayacak profesyonel sertifikaları henüz okuldayken alarak, tasarım becerilerinizi potansiyel işverenlerinize kanıtlayın. Detaylı bilgi için buraya tıklayın

SolidWorks Öğrenci ücretsiz mi?