Revit 2022 Öğrenci Sürümü

Revit 2022 öğrenci sürümü, 6 Nisan 2021 tarihinde piyasaya sunulmuştur. Yazılım geliştirici şirket olan Autodesk tarafından bir önceki sürümün yeni versiyonu olarak tüketiciler ile buluşmuştur. Revit yazılımının öğrenci sürümünü indirmek için öncelikle Autodesk’in ilgili web sitesine giriş yapmanız gerekir. Burada sizi Autodesk’in Eğitim sayfası karşılayacaktır. Söz konusu sayfada sizden Oturum açmanızı isteyecektir. Oturum aç sekmesine tıkladıktan sonra kendi hesabınıza giriş yapabileceksiniz. Eğer Autodesk’te hesabınız yoksa “hesap oluştur” diyerek, gerekli yönlendirmeleri takip ederek rahatlıkla, çok kolay bir şekilde hesabınızı oluşturabilirsiniz. Daha sonra Autodesk sizden bir doğrulama isteyecektir; öğrenci veya eğitmen olduğunuza dair. Eğer öğrenciyseniz bu belgeyi E-devlet üzerinden indirmeniz mümkündür. Ayrıca herhangi bir eğitim kurumunda görevli iseniz o kurumda çalıştığınızı gösterecek bir belge almanız gerekecek. İlgili belgeyi sisteme yükledikten sonra Autodesk 1,2 saniye içerisinde uygunluğunuzu doğrulayacaktır. Bundan sonra ise indirmek istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. İstediğiniz Autodesk yazılımının istediğiniz sürümünü ücretsiz ve lisanslı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu videoda Revit yazılımının Öğrenci ve Eğitmen Sürümünün kurulumunun nasıl yapılacağı anlatılmıştır. Öğrenci ve Eğitmenler Autodesk’in bu ürününe eğitim amaçlı bir sene sahip olurlar. Aynı zamanda uygun oldukları takdirde her yıl yenileme yapma olanakları mevcuttur.

Kurulum Videosu

Videoda Revit 2022 Öğrenci Sürümü kurulumunun nasıl yapılacağını anlattık. Eğer Revit yazılımını bilgisayarınıza kurmakta sorun yaşarsanız bizimle her türlü iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz Youtube kanalımızdaki yorumlar bölümünde aklınıza takılan soruları yöneltebilir veya videoyu beğenebilirsiniz.