Microsoft Office 2021

Microsoft Office 2021, ticari müşteriler için 16 Eylül 2021 fakat bireysel tüketiciler için 5 Ekim 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Microsoft Corporation ABD merkezli çok uluslu bir firmadır. Bu yüzden bünyesinde birçok şirket bulundurmaktadır. Kurucusu Bill Gates ve Paul Allen’dir. Microsoft, aynı zamanda halka açık bir şirkettir. Dolayısıyla Dow Jones Borsası endüstri endeksinde işlem görmektedir. Şirketin başlıca faaliyet alanları; tüketici elektroniği, akıllı telefon sektörü, özellikle de bilgisayar yazılımı ve donanımıdır.

Yazılımın Başlıca Özellikleri

a) Bir bilgisayar için bir kerelik satın alınır. Yani bir başka deyişle ömür boyu bu programı kullanmak mümkündur.

b) Word, Excel, PowerPoint ve Outlook’un klasik 2021 sürümlerini içeriyor. Ayrıca Publisher ve Access ürünleri de mevcuttur.

c) Ek ücret olmaksızın ilk 60 gün için Microsoft tarafından iletişim desteği mümkündür.

d) Windows 11, Windows 10 ve Microsoft Teams ile uyumludur.

e) Office için internet bağlantısı gerekmiyor. Çünkü Word, Excel ve PowerPoint gibi Office uygulamaları bilgisayarda tam yüklü olduğundan, bu uygulamaları kullanmak için ilaveten İnternet’e bağlanmak gerekmez.

Office Profesyonel 2021 Temel Avantajları

Bu yazılım temel gereksinimlerinizi karşılayacak tüm uygulamaları içeriyor. Ayrıca Office Profesyonel 2021; Outlook, Publisher ve Access’e ilaveten klasik Office uygulamalarını da isteyen, gelişmekte olan küçük işletmelere yöneliktir. İşte kullanılmak üzere bilgisayara yüklenen 1 kerelik satın alma işlemidir.

Not: Office 2021; PC veya Mac için Word, Excel ve PowerPoint gibi klasik uygulamaları içeren bir kerelik satın alma işlemidir ve bir Microsoft 365 aboneliğiyle sunulan hizmetleri içermez. Bu yüzden bir kerelik satın alımlar yükseltme seçeneği sunmaz, yani bir sonraki ana sürüme yükseltme yapmayı planlıyorsanız bu sürümü tam ücret ödeyerek satın almanız gerekiyor.

Microsoft Office 2021 Sistem Gereksinimleri

İşlemci1,6 GHz, 2 çekirdekli işlemci
İşletim sistemiWindows 11 veya Windows 10
Bellek4 GB (64 bit), 2 GB (32 bit) RAM
Sabit disk alanı4 GB kullanılabilir disk alanı
Ekran1024 x 768 çözünürlük
Grafik işlemcisiGrafik donanımı hızlandırmak için DirectX 10 grafik kartı gereklidir
Ek sistem gereksinimleriİnternet erişimi
Microsoft hesabı

Office Profesyonel 2021 Fiyatı


Office Profesyonel 2021 ürününün şirket tarafından belirlenen ücreti KDV dâhil 5.099,99 ₺

Bu makale 12.10.2021 tarihinde hazırlanmıştır. Dolayısıyla yukarıdaki ürün fiyatı ilerleyen zamanlarda değişiklik gösterebilir.

Microsoft Office 2021 Fiyatı
Microsoft Office 2021 Fiyat Görseli

Ayrıca bu tarz içerikler için takipte kalmanızı öneriririz. Çünkü web sitemizde beğenebileceğiniz içeriklerin daha fazlasını bulmanız mümkün. Aynı zamanda Youtube Kanalımızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Son olarak Youtebe’deki bu videoların ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

OFFİCE’Yİ TEMİZ BİR ŞEKİLDE SİLME VİDEOSU için Kanalımıza uğrayabilirsiniz.