Autodesk’ten Siber Hafta İndirimi

Autodesk’ten Siber Hafta İndirimi | Sadece sınırlı bir süre için AutoCAD, AutoCAD LT, 3ds Max, Maya, Fusion 360 ve Revit LT Suite’te indirimden faydalanmak mümkündür.

En popüler yazılımlardan %20 indirimden faydalanın

Autodesk’ten Siber Hafta İndirimi

AUTOCAD 2B ve 3B CAD yazılımı. AutoCAD aboneliği; AutoCAD’i, özel araç setlerini ve uygulamalarını içerir.

AUTOCAD LT Taslak, çizim ve dokümantasyon için tercih edilen düşük maliyetli 2B CAD yazılımı.

FUSİON 360 Ürün tasarımı için bulut tabanlı 3B CAD/CAM/CAE yazılımı

Autodesk’ten Siber Hafta İndirimi

3DS MAX Oyunlara ve tasarım görselleştirmeye yönelik 3B modelleme, animasyon ve görüntüleme yazılımı

MAYA Filmler, oyunlar ve televizyona yönelik 3B animasyon, modelleme, simülasyon ve görüntüleme yazılımı

AUTOCAD REVİT LT SUİTE Revit LT ve AutoCAD LT uygulamalarını birlikte daha avantajlı fiyata edinin.

Hükümler ve Koşullar:

DİĞER TEKLİFLER:

Bu Autodesk promosyonu, teklifin Hüküm ve Koşulları’nda aksi belirtilmediği sürece diğer Autodesk promosyon teklifleri, özel fiyatlar veya başka tekliflerle birlikte kullanılamaz. Autodesk aynı anda yalnızca bir promosyonun kullanılmasını destekleyebilir. Promosyonunuzdan yararlanmak için ürünü alışveriş sepetinize ekleyin. İndirim, alışveriş sepetinizde otomatik olarak görünür.

AUTODESK, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, BU PROMOSYONLARI HERHANGİ BİR ZAMANDA ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN KISMEN VEYA TAMAMEN İPTAL ETME, ASKIYA ALMA VEYA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AYRICA, AUTODESK YAZILIM FİYATLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR.

Autodesk, AutoCAD, AutoCAD LT, Revit LT Suite, Fusion 360, Maya ve 3ds Max logoları; Autodesk, Inc. şirketine ve/veya ABD’deki ve/veya diğer ülkelerdeki yan kuruluşlarına ve/veya iştiraklerine ait tescilli ticari markalar veya ticari markalardır. Diğer marka adları, ürün adları veya ticari markalar, ilgili sahiplerine aittir. Autodesk, haber vermeksizin herhangi bir zamanda ürün ve hizmet tekliflerini ve özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar ve bu belgede ortaya çıkabilecek baskı veya grafik hatalarından sorumlu değildir.

© 2021 Autodesk, Inc. Tüm hakları saklıdır.