AutoCAD için En İyi Dizüstü Bilgisayarlar

AutoCAD için En İyi Dizüstü Bilgisayarlar | AutoCAD güçlü bir programdır, bir dizüstü bilgisayarda kullanmak zor olabilir. AutoCAD’i çalıştırmak için çok fazla güce, işleme hızına ve depolamaya ihtiyacınız vardır ve çoğu dizüstü bilgisayarda ikisi de yeterli değildir.

Mühendisler, mimarlar ve öğrenciler, AutoCAD için projelerini yürütmek için en iyi dizüstü bilgisayarı bulmak için can atıyorlar. Güçlü dizüstü bilgisayar olmadan iş akışları yavaşlar ve bu oldukça rahatsız edici bir an.

AutoCAD’i çalıştırmak için yalnızca çok fazla güce ve depolamaya ihtiyacınız olmakla kalmaz, aynı zamanda doğru dizüstü bilgisayarı bulma ve satın alma süreci de inanılmaz derecede kafa karıştırıcıdır. Pek çok farklı seçenek var ve hangisinin sizin için doğru olduğunu bilmek zor.

Sizin için mükemmel bir çözüme sahibiz – AutoCAD için dizüstü bilgisayar listemiz özel olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Güçlü işlemciler ve bol miktarda depolama alanıyla bu dizüstü bilgisayarlar, AutoCAD’i çalıştırmayı çok kolaylaştıracak. Ayrıca, bu dizüstü bilgisayarlar sizin için mükemmel olanı bulmak için çeşitli boyut ve stiller sunar.

Güçlü grafik kartları ve işlemcilerle AutoCAD’i tam potansiyeliyle çalıştırabileceksiniz.

Öyleyse, sizin için en uygun olanı bulmak için istediğiniz dizüstü bilgisayar listesine geçelim.

 1. AutoCAD için MSI Stealth 15M Dizüstü Bilgisayar
 2. AutoCAD için MSI GF75 İnce 10UEK-029 17,3″ Dizüstü Bilgisayar
 3. AutoCAD için Lenovo IdeaPad 3 Dizüstü Bilgisayar
 4. AutoCAD için ASUS ROG Zephyrus G14 14 inç Dizüstü Bilgisayar
 5. AutoCAD için Victus 16 Dizüstü Bilgisayar
 6. AutoCAD için Lenovo Legion 5 Dizüstü Bilgisayar
 7. AutoCAD için HP Pavilion 16,1 inç Dizüstü Bilgisayar
 8. AutoCAD için Acer Nitro 5 AN515-55-53E5 Dizüstü Bilgisayar
 9. AutoCAD için Lenovo ThinkPad P15s Dizüstü Bilgisayar
 10. ASUS TUF Dash 15 (2021) AutoCAD için Ultra İnce Dizüstü Bilgisayar

AutoCAD için laptop önerisi

AutoCAD için MSI Stealth 15M Dizüstü Bilgisayar

AutoCAD için En İyi Dizüstü Bilgisayarlar
AutoCAD için En İyi Dizüstü Bilgisayarlar

Listemizin ilk sırasında bu ürün var. Bütçeniz buna yetiyorsa başkasına bakmayın.

Özellikler

 • Yeniden Tanımlanmış Güç: 11. Nesil Intel Core I7 İşlemci, Çekirdeklerle Yüksek Performans Sunar, Tüm Oyun ve Uygulamaları Kolaylıkla Üstlenir.
 • Görsel Performans: 15,6” 144 Hz Ekran, Oyunun Her Karesini Görebilmeniz İçin Yüksek Yenileme Hızıyla Gerçeğe Yakın Görüntüler Sunar.
 • Çok Yönlü Bağlantılar: Çok Çeşitli G/Ç Bağlantı Noktalarına, Güç Dağıtımını Destekleyen Thunderbolt 4’e ve 40 Gbps’ye Kadar Veri Aktarımına ve USB 4.0’a sahiptir.
 • Süper Şarjlı Grafikler: MSI Stealth 15M, NVIDIA GeForce RTX 3060 ile Güçlendirilir, Bu Performans Grafikleriyle Günümüzün En Popüler Oyunlarını Üste Çıkarın.
 • Hareket Halinde Oyun: Oyuncuların Oyunlar, veya Çalışmalar İçin Her Gün Yanında Taşıyabilecekleri İnce ve Hafif Olacak Şekilde Tasarlandı.
 • Serin ve Güçlü: MSI’ın Özel Cooler Boost Teknolojisi, Optimum Termal Yayılımı Sağlar. Son Teknoloji Fanlar ve Isı Boruları ile Oyun İçin İhtiyacınız Olan Hava Akışını Elde Edin.