SOLIDWORKS 2023 Beta Sürümü Çıktı

SOLIDWORKS 2023 Beta artık kullanılabilir. SOLIDWORKS 2023’ü bir test sürüşüne çıkarmanın, yeni geliştirmeleri gözden geçirmenin ve Beta programına katılmanın zamanı geldi.

BETA Programı nedir?

Beta programına katılmak, SOLIDWORKS’ün bir sonraki sürümünü test sürüşüne çıkarmaktan daha fazlasıdır. BETA topluluğuyla bağlantı kurmak ve yeni işlevsellik hakkında geri bildirim sağlamak için SOLIDWORKS Ar-Ge ekibiyle etkileşim kurmakla ilgilidir. Katılmaya uygun olmak için tek şart, mevcut bir abonelik müşterisi olmanızdır.

Nasıl katılabilirsiniz?

Her şey burada başlıyor. Bu site Beta Programı ve SSS hakkında bilgi sağlar.

Grafik kullanıcı arayüzü, web sitesi Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Test etmenin iki yolu vardır: indirme ve yükleme veya çevrimiçi test etme.

Kurulum

Başlamak için ‘Beta’yı İndir’ düğmesini tıklayın ve henüz yapmadıysanız oturum açın.

Grafiksel kullanıcı arayüzü Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Yazılımı indirmek ve kurmak için aşağıdaki sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu süreç, aşina olduğunuz herhangi bir SOLIDWORKS kurulumuna benzer.

Grafiksel kullanıcı arayüzü, uygulama Açıklaması otomatik olarak oluşturuldu

SOLIDWORKS 2023 BETA’nın yalnızca test amaçlı yayın öncesi yazılım olduğunu ve  ÜRETİM KULLANIMI İÇİN OLMADIĞINI unutmayın. SOLIDWORKS 2023 Beta yazılımını birincil SOLIDWORKS makinenize değil, ayrı bir bilgisayara yüklemeniz önerilir. Kurulum sırasında, kurulumun kendisi ve Toolbox Data klasörü için Beta’ya özgü dosya konumlarını seçtiğinizden emin olun. SOLIDWORKS 2023 Beta’da kaydedilen hiçbir dosya, yazılımın eski sürümlerinde açılamaz.

Çevrimiçi Test Et

SOLIDWORKS 2023 BETA’yı çevrimiçi olarak test etmek, BETA testini ve üretim SOLIDWORKS ortamınızı ayrı tutmanın harika bir yoludur. Ana 2023 BETA sayfasındaki büyük ‘Çevrimiçi Test Et’ düğmesini veya bu bağlantıyı seçin, oturum açın ve Başlat düğmesini seçin.

Grafik kullanıcı arayüzü, web sitesi Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Kullanılacak tarayıcılar:

• Chrome 101.0.4951.67
• Firefox 91.9.1.0esr
• Edge 101.0.1210.53

Geribildiriminiz Gerekli

SOLIDWORKS Beta programının amacı budur; geri bildirim. SOLIDWORKS 2023 Beta’yı test ederken karşılaştığınız sorunları gönderdiğinizden emin olun. Hatalar ve geri bildirimler, SOLIDWORKS Beta Topluluğu aracılığıyla gönderilebilir. Topluluğa nasıl katılacağınız ve nasıl gönderileceği ile ilgili süreç burada bulunur.

SOLIDWORKS 2023 Beta Sürümü Çıktı