Siemens NX 

Siemens NX yazılımı, daha iyi ürünleri daha hızlı ve daha verimli bir şekilde sunmanıza yardımcı olan esnek ve güçlü bir entegre çözümdür. NX, şirketlerin dijital ikizin değerini anlamalarını sağlayan yeni nesil tasarım, simülasyon ve üretim çözümlerini sunar.

Konsept tasarımından mühendislik ve üretime kadar ürün geliştirmenin her yönünü destekleyen NX, size disiplinleri koordine eden, veri bütünlüğünü ve tasarım amacını koruyan ve tüm süreci kolaylaştıran entegre bir araç seti sunar.

Tasarım için NX

NX for Design, ürün geliştirme sürecini kolaylaştırır ve hızlandırır

Tasarım için NX

Sektördeki en güçlü, esnek ve yenilikçi ürün geliştirme çözümü olan NX for Design, ürünleri pazara hiç olmadığı kadar hızlı ulaştırmanıza yardımcı olacak özelliklere, performansa ve yeteneklere sahiptir. NX for Design, daha fazla sanal ürün modeli ve daha az, daha maliyetli fiziksel prototip kullanarak ürünleri “pazara ilk kez” sunmanıza olanak tanır. Bu, pazar kazanımlarına, daha düşük geliştirme maliyetlerine ve iyileştirilmiş ürün kalitesine yol açar.

Üretim için NX

NX for Manufacturing’i kullanarak parça üretimini dijital olarak dönüştürün

Verimli uçtan uca parça üretim operasyonları yürütün ve dijitalleştirme yoluyla yüksek hassasiyetli parçalar sağlayın. Tek bir yazılım sistemi kullanarak CNC takım tezgahlarını programlayın, robotik hücreleri kontrol edin, 3D yazıcıları çalıştırın ve kaliteyi izleyin. Üretkenlik kazanmak ve karlılığı artırmak için parça üretim işinizi dijital olarak dönüştürün.

Senkrofit

Karmaşık montajların uçtan uca geliştirme süreci, bilgilerin tutarlı bir şekilde yönetilmesini ve ayrıntılara dikkat edilmesini gerektirir, bu da herhangi bir programı programa uygun tutmak için verimli bir bağlantı elemanı yönetim sürecinin uygulanmasını çok önemli hale getirir. Syncrofit yazılım portföyü, kullanıcıların parça ve montaj karşılıklı bağımlılıklarının karmaşıklığına etkin bir şekilde yanıt vermelerini sağlayan tasarım ve üretim sürecine eşzamanlı bir yaklaşım sunar. Syncrofit, karmaşık montajların yönetimi için üretimde kanıtlanmış, CAD entegre, ticari kullanıma hazır tek çözümdür (COTS).

Bu entegre karmaşık montaj tasarımı ve üretim yöntemi, kullanıcıların tasarımı gerçekleştirmeye giden genel olarak daha sorunsuz bir yol için iyi bilgilendirilmiş tasarım kararları vermelerini sağlar. Syncrofit yazılım portföyü, erken ve sürekli tasarım kuralı doğrulaması, sıkıcı tasarım görevlerinin otomasyonu ve aşağı yönlü bağlantı elemanı tedarik sorunlarını önlemek ve tasarım ve üretim süreci boyunca hem dahili hem de tedarikçilerle iletişimi geliştirmek için ürün reçetesi güncellemeleri sağlar.

Tek bir uçakta milyonlarca değilse de binlerce parça tanımlanırken bağlantı elemanı tipi, konumu, spesifikasyonu, tedarik ve kurulum gereksinimleri hızla toplanır. Syncrofit, montajınızın her yönünün belirtildiği gibi, zamanında ve bütçeye uygun olarak yerine geleceğini bilmenin huzurunu sağlar.

Fibersim

Kompozit parçalar için uçtan uca tasarım ve üretim çözümü

Elyaf takviyeli plastik ürünlerin doğası, geleneksel olarak analiz, tasarım ve üretim yöntemlerinde hızlı değişiklikler gerektirir. Fibersim yazılım portföyüyle bu malzemelerin karmaşıklığını çözün. Optimal tasarımlar geliştirmenin anahtarı olan üretim süreci bağlamında analiz ve tasarımın gerçekleştirildiği eşzamanlı bir mühendislik sürecini deneyimleyin. Fibersim’in açık mimarisi, NX, CATIA veya CREO’da kompozit bir dijital ikiz oluşturmak için özel bir mühendislik ortamı sağlar.

Mastertrim

Tüm koltuk döşeme mühendislik sürecini optimize etme

Potansiyel müşterilerin araç iç özelliklerinden memnun olmaları giderek daha önemli hale geliyor ve otomobil üreticilerine pazara sunma süresini kısaltmaları için yeni bir baskı yapıyor. Modelleri daha kısa çevrim sürelerinde ayırt edebilmek için mühendislerin daha fazla ve daha iyi tasarımları daha hızlı teslim etmesi gerekiyor.

Mastertrim, koltuk döşeme mühendislerine aşağıdakiler için gerekli araçları sağlar:

  • Fiziksel prototiplere daha az bağımlı olun
  • Tasarım, doğrulama ve üretim geliştirme süreçleri sırasında verimlilik ve doğruluk elde edin
  • Stil, tasarım ve üretimin yanı sıra orijinal ekipman üreticileri (OEM’ler) ve tedarik zinciri arasındaki işbirliğini ve iletişimi daha iyi hale getirin